سرویس و شارژ گاز کولر گازی

کول سرویس

سرویس و شارژ گاز کولر گازی

سرویس و شارژ گاز کولر گازی اگر برق متناوب برق داشته باشد، مشکل ممکن است مربوط به تعدادی از اجزای داخل واحد باشد، از جمله سیم کشی، ترموستات، کمپرسور،

کلید انتخاب یا برد کنترل. یک تکنسین محلی تعمیر AC پنجره باید

این موارد را تعمیر کند 2. شارژ فشار یا نشت مبرداگر تهویه مطبوع شما دارای مبرد کم است، یا فشار در سیستم به اندازه کافی شارژ نشده است یا نشتی وجود دارد.

هر دو تعمیر باید توسط یک متخصص انجام شود.

شایع ترین نشتی ها در لوله های بالای دستگاه (اواپراتور)، در اتصالات به سیم پیچ ها و اتصالات (کندانسور) یا از ظرف تخلیه آن است.

انواع نشتی که وجود خواهد داشت تا حد زیادی به محل شروع آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر نشتی اواپراتور وجود داشته باشد، ممکن است یخ زدگی در داخل لوله ایجاد شود که منجر به چکیدن بیشتر در نزدیکی واحد بیرونی شود.

یک تکنسین محلی تعمیر AC پنجره هر گونه مشکل در

تعمیر انواع کولر گازیکول سرویس

دستگاه را تشخیص می دهد و در صورت وجود نشتی، آن را قبل از رها کردن دستگاه برطرف می کند. سپس آنها سیستم را قبل از آزمایش با مبرد شارژ می کنند.

ممکن است متوجه نشت آب از پانل جلویی شوید، که می تواند به این معنی باشد که ظرف تخلیه از دریچه تخلیه شیبدار است. این اغلب زمانی اتفاق می افتد

که واحد AC بدون تراز در پنجره قرار می گیرد.

برق متناوب را از برق جدا کرده و دستگاه را تراز کنید تا ظرف تخلیه را تراز کنید و اطمینان حاصل کنید که رطوبت به جای نشتی از جلوی دستگاه خارج می شود.

4. واحد AC روشن و خاموش می شوداگر

قبلاً عیب‌یابی مرحله اول را انجام داده‌اید، این یکی دیگر از مواردی است که نمی‌توانید خودتان با آن مقابله کنید. واحد AC شما ممکن است

با یکی از معدود موارد آسیب ببیند، اما احتمالاً برای محدود کردن

آن باید با یک متخصص تماس بگیرید. یک تعمیرکار حرفه ای AC خدمات و اتصالات الکتریکی و تماس ها را از نظر خوردگی بررسی می کند. کنترل‌های فرسوده کمپرسور و فن

اغلب وقتی دستگاه‌ها به سرعت روشن و خاموش می‌شوند

همان اثر را ایجاد می‌کنند. 5. واحد AC به درستی خنک نمی شوددستگاه های تهویه مطبوع اتاق دارای سنسورهایی هستند که میزان سردی اتاق را اندازه گیری می کنند و

جریان مایع خنک کننده را کنترل می کنند.

اگر این سنسورها خراب شوند

، ممکن است تهویه مطبوع شما دائماً چرخش کند یا به دمای مناسب تغییر نکند. سیم حسگر باید به گونه ای خم شود که

نزدیک سیم پیچ باشد اما به آن برخورد نکند.

شما به راحتی می توانید این کار را خودتان انجام دهید، بنابراین دما را به درستی حس می کند، اما مطمئن شوید که دستگاه خاموش است و احتیاط می کنید.

همچنین می توانید دمپر هوا را بررسی کنید.

اگر باز باشد، هوای بیرون را وارد می کند که برای کارایی بد است. همچنین قاب پشتی را که بسیاری از افراد پس از فصل زمستان فراموش می کنند آن را بردارند، بررسی کنید.

در نهایت کویل های متراکم را که در انتهای گرم کولر گازی قرار دارند، بررسی کنید. درپوش کولر گازی را برای دسترسی به کویل ها بردارید و با یک برس نرم آن ها را تمیز کنید.

سرویس کولر گازی نازی آباد

لوله کشی کولر گازی نازی آباد

تعمیر ماشین لباسشویی نازی آباد