شارژ گاز کولرگازی پنجره ای

کول سرویس

شارژ گاز کولرگازی پنجره ای

شارژ گاز کولرگازی پنجره ای  کویل های اواپراتور و کندانسور کویل های اواپراتور و کندانسور را در ابتدای فصل سرمایش و هر ماه در طول فصل تمیز کنید.

اگر در یک منطقه بسیار گرد و غبار زندگی می کنید،

کویل ها را بیشتر تمیز کنید. روی این قطعات از جاروبرقی استفاده کنید. اگر باله‌های روی کویل‌ها خم شده‌اند، آنها را با یک شانه باله‌ای که در اکثر فروشگاه‌های

لوازم خانگی فروخته می‌شود، صاف کنید. یک شانه باله ای طراحی شده است که به داخل فضاهای بین باله ها می لغزد. از آن با احتیاط استفاده کنید زیرا باله ها از

آلومینیوم سبک گیج ساخته شده اند و به راحتی آسیب می بینند.تعویض سوئیچ انتخابی که مستقیماً در پشت صفحه کنترل قرار دارد، دستگاه را روشن می کند.

اگر تهویه مطبوع در هیچ تنظیماتی کار نمی کند و برق دریافت می کند، به احتمال زیاد سوئیچ معیوب است. برای رفع مشکل، کنترل پنل را بردارید و سوئیچ را پیدا کنید.

پایانه های سوئیچ را از نظر عایق سوختگی یا علائم سوختگی روی ترمینال ها بررسی کنید. اگر نشانه ای از سوختن دیدید، سوئیچ را با یک سوئیچ جدید از همان نوع تعویض کنید.

سوئیچ با پیچ روی صفحه کنترل یا قاب نگه داشته می شود. پیچ آن را باز کنید و به همین ترتیب جدید را وصل کنید. اگر تشخیص دادید که مشکل ممکن است سوئیچ نباشد،

سرویس کولر گازی کول سرویس

با یک سرویس دهنده حرفه ای تماس بگیرید. پورت های تخلیه همانطور که تهویه مطبوع کار می کند، رطوبت متراکم شده و بخار آب از سیم پیچ اواپراتور از طریق دریچه های

تخلیه یا دهانه ای بین پارتیشن در وسط سیم پیچ اواپراتور و سیم پیچ کندانسور قیف می شود. در این مرحله، فن رطوبت را به کویل کندانسور می دمد، جایی که آب پخش می شود.

درگاه های تخلیه ممکن است با کثیفی مسدود شوند. نتیجه این است که آب از دستگاه نشت می کند، معمولاً از پایین توری. برای جلوگیری از گرفتگی، پورت ها را با یک تکه

آویز سیمی کوتاه یا تیغه یک چاقوی جیبی تمیز کنید. این کار را در ابتدای هر فصل سرد و هر ماه در طول فصل انجام دهید. سمت کندانسور کولر گازی را نیز بررسی کنید.

برخی از مدل ها دارای یک دریچه تخلیه در امتداد لبه پایین قاب کابینت هستند. اگر کولر گازی شما دارای این درگاه تخلیه است، هنگام تمیز کردن سایر درگاه ها آن را تمیز کنید.

تعمیر کولر گازی پنجره ای

موتور و کمپرسور در صورت بروز مشکل در موتور یا کمپرسور کولر گازی با یک سرویس دهنده حرفه ای تماس بگیرید. ممکن است مشکل اصلاً در مکانیک واحد شما نباشد.

ممکنه ترموستات باشه در صفحه بعد نحوه بررسی و تعویض ترموستات را بیاموزید. برای مقالات بیشتر در مورد تعمیر خانه، لینک های زیر را بررسی کنید.نحوه تعمیر کولر گازی مرکزی:

اگر سیستم شما هوای خنک را به تمام قسمت های خانه می فرستد، هوای مرکزی دارید. سیستم را خنک نگه دارید.تعمیرات عمده لوازم خانگی:

اگر تهویه مطبوع تنها چیزی نیست که در خانه شما در فریتس وجود دارد، می توانید در این مقاله نحوه تعمیر ماشین های دیگر را یاد بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی کوچک: هنگامی که تهویه مطبوع را حل کردید، یک توستر یا مخلوط کن مانند بازی کودکانه به نظر می رسد.