یخچال کار نمی کند

دستمزد شارژ گاز یخچال

یخچال کار نمی کند

 چال کار نمی کند یخچال کار نمی کند چراغ داخل آن نیز روشن نمی شود

علت عیب :

پریز برق ندارد . دو شاخه و سیمهای رابط برق معیوب هستندیخ

رفع عیب :

دستگاه ولت متر را روی اندازه گیری برق شهر ( 250 یا 300 ولت متناوب ) قرار دهید . دو سیم آزمایش دستگاه را به محل اتصال پریز وصل کنید . اگر در پریز برق نباشد ( عقربه ولت متر حرکت نکند ) عیب از نبودن برق شهر – سوختن فیوز مخصوص پریز – سوختن فیوز منزل یا محل مورد استفاده یا خرابی سیمکش مربوط به پریز است .

عیب۲ :

موتور یخچال کار نمی کند چراغ روشنایی داخل یخچال روشن می شود. COOLservice

علت عیب :

ترموستات خراب است یا سیمهای رفت و برگشت معیوبند و اورلود یا رله استارت خراب است . موتور خراب است .

رفع عیب :

 تعمیر و شارژ گاز انواع یخچال

با توجه به روشن شدن چراغ روشنایی داخل یخچال به هنگام باز کردن درب آن نشان می دهد که بخش اولیه برق یعنی دو شاخه و سیمهای رابط تا ترموستات یا محل انشعاب سالم می باشند در غیر اینصورت باید هر یک از موارد مقابل مورد آزمایش قرار گیرند .

عیب ۳:

یخچال در تمام اوقات خوب کار می کند سرما مطلوب است ولی در برخی مواقع موتور صدای چیک چیک می دهد و عمل سرما سازی متوقف می شود .

علت عیب :

برق شهر ضعیف است

رفع عیب :

ولت متر را روی اندازه گیری برق شهر قرار داده و در زمانی که موتور صدای چیک چیک می دهد مقدار ولتاژ برق شهر را اندازه گیری کنید . اگر مقدار ولتاژ خیلی کمتر از 220 ولت بوده باشد عیب از کم شدن ولتاژ برق شهر است .

درشرکت بزرگ و مدرن Coolservice  با داشتن  مدیران کارآمد و متخصصان عالی رتبه با داشتن مجوز های لازم  و ابزارهای روز  به کمک شما مردم خوب تهران امد تا با خیال راحت در زمینه تعمیرات و نصب انواع لوازم خانگی و صنعتی  مانند کولر گازی و یخچال و لباسشویی و یخچال های صنعتی  اقدام به فعالیت کرده است تا بهترین هارو برای شما به ارمغان بیاوریم  شرکت کول سرویس با داشتن تجربه ۴۰ سال  به کمک شما امد است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *